Apartamenty nad morzem

Morze od zawsze miało w sobie coś magicznego. Do dnia dzisiejszego miejscowości nadmorskie całego świata przyciągają rzesze turystów. Spora ich część wakacje nad morzem kojarzy z pięknymi plażami, wspaniałą pogodą i krystalicznie czystą wodą.

Takie właśnie są położone na Oceanie Atlantyckim hiszpańskie Wyspy Kanaryjskie. Pobyt tam to spełnienie marzeń niejednego turysty.

Najpopularniejszymi wyspami tego archipelagu są Gran Canaria i Teneryfa. Jednak równie atrakcyjną, choć mniej znaną, jest El Hierro. Jeżeli planujecie Państwo wczasy nad morzem z dzieckiem, to właśnie ta wyspa będzie idealnym miejscem. Jej linia brzegowa pełna jest niewielkich naturalnych basenów, z łagodnym zejściem do morza, stanowi więc doskonałe miejsce do pluskania się dla dzieci.

Polecamy Państwu serdecznie wakacje w nadmorskich miejscowościach takich jak La Restinga czy Las Playas. Są to niewielkie, czarowne wioski rybackie z wyjątkowymi plażami, przepięknymi widokami oraz pysznymi owocami morza, które mogą okazać się prawdziwym rajem na ziemi i idealnym miejscem do spędzenia wymarzonych i długo oczekiwanych wakacji nad morzem.

Tym z Państwa, dla których wczasy nad morzem oznaczają słodkie lenistwo na złocistych plażach i w promieniach gorącego słońca, powinni koniecznie wybrać się na grecką Wyspa Skiathos. Tę niewielką wyspę charakteryzują bowiem liczne plaże. Piasek na jej plażach zawiera dużo miki, co sprawia, iż w promieniach słońca mieni się on jak brokat.

Poza tym Na wieży zegarowej znajdującej się na wyspie znajdziecie Państwo punkt widokowy, z którego podziwiać można między innymi czarujący port, kościółek oraz ciekawe klasztory znajdujące się na wyspie. A domki nad morzem, umiejscowione wśród charakterystycznych lasów piniowych, zapewnią każdemu turyście zasłużony relaks w ciszy i spokoju.SUN & SNOW rezerwacja@sunandsnow.pl
Domaniewska 42
Warszawa, 02-672
+48 22 450 26 26